Nejíte maso? Nevadí, i pro Vás máme řešení.

Vegetariánský program obsahuje 5 vyvážených a kvalitních bezmasích jídel na den, od pondělí do pátku. V případě zájmu, Vám můžeme připravit Freshboxy i na sobotu a neděli.

Maso nahrazujeme jinou kvalitní bílkovinou – sojou, tofu, luštěninami, vejci, tempehem a sýry. Pokud Vám nevadí ryby, prosíme uvést do dotazníku.

Programy začínají vždy od pondělí (freshboxy na pondělí, zavážíme v neděli odpoledne). Objednávky programů uzavíráme vždy ve středu. Při prvním závozu v neděli, obdržíte tištěný jídelníček na celý týden.

Porce upravujeme individuálně každému klientovi přesně na míru.

Veškeré změny či požadavky v jídelníčku řešíme s klientem individuálně. Klientům zasíláme osobní dotazník, ve kterém prosíme o důkladné vyplnění.

Freshboxy zavážíme každý den, 17 – 21 hod. Adresu kam budete chtít zavážet, řešíme individuálně v dotazníku. Veškeré změny v rozvozu akceptujeme ještě ten den, do 15 hodin pouze e-mailem.  Můžete využít i některé z našich odběrových míst. Cena rozvozu po Plzni je od 35,- na den. Vyzvednutí na odběrovém místě je za 20,- na den. Vyzvedávání na odběrových místech až druhý den, je zpoplatněno + 10,- na den. ( Cena rozvozu je nastavena dle lokality ). V případě, že Vás kurýr nezastihne na Vámi uvedené adrese, nebo se Vám nedovolá, Freshboxy zanechá v nejbližším odběrovém místě, dle jeho trasy a informuje Vás sms zprávou.

Veškeré změny v objednávce, nebo v úpravě programů je třeba nahlásit 72 hodin předem, e-mailem.